RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Sportoviště

Sportoviště

Sportovišť zde máme více a to různých druhů, když odsuneme bokem bazén, který je úplně specifickou kategorií, zbyde nám ještě hřiště na plážový volejbal, kde nahřátý písek krásně masíruje chodidla a kde sluníčko samo zajišťuje onu oblíbenou zlatohnědou barvu těla. Síť , kde můžete hrát přehazovanou, volejbal a ringo, se jistě zamlouvá všem, kdo nemají rádi dlouhé chvíle strávené posedáváním a poflakováním se ve chvílích poledního klidu a osobního volna.

...............................................................................

Kdo by však raději nohejbal nebo mu není šimrání písku příjemné, může zkusit dvě víceúčelová hřiště- jedno s nízkou sítí na nohejbal a druhé se sítí v normální výšce-na vše ostatní.

A aby toho nebylo málo, máme zde i velký travnatý plac, pro fotbalové fanoušky, kde však nejsou branky a to z toho důvodu, že se dá toto místo výborně využít při různých hrách a byla by škoda udělat z něj slalom zaražením tyčí. Ovšem, kdo po fotbalu doopravdy zatouží, nebude pro něj zajisté žádný problém vzít si kužely, kameny nebo špalky a super rychlé branky si nedotvořit...

Dále spadají do kategorie sportovišť i dvě naše malé stěny, na kterých není potřeba se jistit lanem. Jednou je bouldrovka, která imituje pískovcové skály a kde se můžou i děti pohybovat bez dozoru dospělého (samozřejmě je lepší, když zde s nimi někdo je). Ná boudrovce se vyřádí všichni, protože je zde dost chytů na to, aby ji přelezl úplně každý.

Potom je zde i mírně zešikmená stěna s menším počtem chytů a k jejímu překonání již potřebujete nějakou tu fyzičku mít

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola