RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Společenský večer

Společenský večer

Přichází soumrak, tma, chlad a tím pádem i přichází večerní program, protože by venku nikdo nevydržel více jak hodinu a i kdyby, tak by určitě neměl nějakou zábavnou činnost. Zato uvnitř Relaxy, to se dějí věci!

Dejme si jako výborný příklad celovečerní hru "Casino", kterou zajisté ocení všichni hazardní hráči a určitě i ti, kteří rádi a často sázejí na své štěstí.Večer nafasujete peníze(!!!) a pak chodíte od stolečku ke stolečku a snažíte se pomocí modliteb,

..............................proklínání a vyhrožování vymámit z krupiérů další přírůstky do vašich peněženek.

Pokud se vám nedaří karty, přejděte ke kostkám, pokud se vám nedaří kostky, přejděte k ruletě a pokud se vám nedaří ani tady, tak je asi něco špatně a je na čase sebrat vše, co vám zbylo a jít se opít do baru:-) Je však možné, že někoho přemluvíte a on se nad vámi smiluje a půjčí vám peníze za to, že se upíšete k nějakému slibu nebo činu.

A naopak, pokud se vám daří ve všem, k čemu jen příjdete, "oškubali" jste všechny, co se k vám jen přiblížili, můžete půjčovat peníze ostatním a ráno si nechat přinést snídani do postele atd.....:-) Jen si dejte pozor, peníze nejsou zrovna pravé, takže odjezd ne nejbližší benzínku s náručí plnou těchto bankovek není úplně nejlepším nápadem:-)

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola