RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Nízká lana

Nízká lana

Skutečnost, že tato lana nejsou až tak vysoko nad zemí neznamená, že by jejich zdolání mělo být jednodušší. Opak je pravdou. Nízká lana nejsou o strachu, ani o odvaze, ale o dovednostech, napětí a skvělé zábavě, ať již pro jednotlivce, nebo pro celý tým.

Nízké lanové překážky - jsou to překážky do 1,5 metru výšky, překážky, které se na Relaxe nacházejí se nazývají: "Kříž", "Volná uzda", "Krocení zlého koně", "Letadlo", "Neposedné pneumatiky", "Kočička", "Dlouhá lávka", "Zauzlované manévry" a "Pavučina".

Ač jsou některé názvy překážek shodné s těmi na vysokých lanech, jejich podobnost je jen názvová a na první pohled by se vám mohly zazdát i stejné, jenže není tomu tak! Protože se pohybujete do výšky jednoho a půl metru, jsou tyto překážky mnohem silově, technicky a celkově fyzicky náročnější a není vůbec jednoduché najít to správné řešení, díky kterému danou překážku překonáte...

Překonávání překážek za neustálého jištění kolegy, spolužáky, či přáteli buduje sebedůvěru účastníka, rozvíjí motoriku, smysl pro zodpovědnost, pomoc druhému a posiluje spolupráci.

Odborní instruktoři jsou nositeli akreditovaných licencí v oblasti jejich specializace.

Instruktorský tým absolvoval kurzy první pomoci, vedoucí programu je absolventem licenčního semináře ZdrSEM a ČSČK§

V adrenalinových programech používáme atestovaný materiál ( U.I.A.A. ).

Všechny aktivity jsou testovány instruktorským týmem a podřízeny bezpečnostním standardům motivovaných zásadami Outward Bound.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola