RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Bungee-trampolína

Bungee-trampolína

Pokud vám po všech programech a atrakcích co jste u nás absolvovali zbývá ještě trocha sil a chcete den dojet naplno, pak jeho skvělý závěr rozhodně obstará bungee-trampolína. Pomocí extra velké odrazové plochy a svazku bungee- lan připěvněných k vašemu úvazku budete bezpečně skákat několik metrů vysoko a dělat dvojitá salta vpřed i vzad. Najde se mezi vámi někdo, kdo dá i trojité salto??? To je výzva!

Něco o této atrakci

......................Naše bungee trampolíny jsou koncipovány pro osoby do 120kg. Na každé straně celotělového úvazku máte připojena, přes odsedávací smyčku a karabinu, gumolana české výroby, každé s průtažností 170% své délky.

Pro skákání platí jednoduchá poučka- co deset kilo, to dvojice lan( na každé straně jedno) tzn. když člověk váží 50kg má na každé straně 5
gumolan.

Používáme gumolana o průměru osm milimetrů. Uvedená gumolana mají dvojitý oplet zvyšující jejich mechanickou odolnost a tedy i životnost.

A teď ke skákání samotnému. Maximální výška, kam můžete doskočit, je šest metrů, což znamená, že při výskoku můžete rozpoznat barvu očí toho, kdo zrovna leze na vysokých lanech:-) Na trampolíně můžete dělat různé skoky a salta vpřed a vzad, salta dvojitá, trojitá..... Salto vzad se podaří téměř všem, kdo se k němu odhodlají....Chce to jen to odhodlání...:-)

Každopádně, bungee-trampolína není žádnou odpočinkovou aktivitou, po deseti minutách poctivého skákání spálíte tolik kalorií jako při půlhodinovém běhu....

Odborní instruktoři jsou nositeli akreditovaných licencí v oblasti jejich specializace.

Instruktorský tým absolvoval kurzy první pomoci, vedoucí programu je absolventem licenčního semináře ZdrSEM a ČSČK§

V adrenalinových programech používáme atestovaný materiál ( U.I.A.A. ).

Všechny aktivity jsou testovány instruktorským týmem a podřízeny bezpečnostním standardům motivovaných zásadami Outward Bound.
 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola