RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Larp

Larp

LARP? Co to je? Jak se ti blázni mydlí meči obalenými molitanem? NE a ještě jednou NE!

Ne že by dřevěný šerm nebyl součástí mnohých LARP her, ale pokud se během hry lidi jenom řežou jak diví, jedná se spíš o věrnou (a moc hezkou) sestřičku LARPu - Dřevárnu. LARP si stejně tak můžete zahrát s airsoftkou nebo taky úplně beze zbraně. Stručně a jasně… jenom o boji to fakt není.

LARP (Live Action Role Playing) je, jak sám název napovídá, hraní určité postavy nebo role v předem připraveném prostředí a příběhu. Ten může být osazený v libovolném historickém období, nebo fantasy světě (takových her v ČR najdete asi nejvíc), nebo klidně v současnosti, či daleké budoucnosti. Od toho pak závisí jaký se hodí kostým, rekvizity a jakou si kdo chce zahrát postavu. Úplně zjednodušeně… představte si to jako divadelní hru, ke které herci nedostanou žádný přesný scénář a během hraní se snaží jednat tak, jak by jednala jejich postava.

Tyto hry rozvíjejí schopnost jednat samostatně, vyjadřovat svoje myšlenky, učí jednat v různých situacích a komunikovat s okolím. I proto jsou tyto hry čím dál tím populárnější a v některých krajinách EU jsou běžně využívané ve školách jako součást výuky.

V naší nabídce najdete hned několik druhů těchto her. Od úplně jednoduchých bojových her, přes noční hry se zápletkami malinko hrůzostrašnými až po několikadenní hraní propracovaného světa s vlastní historií… Vyberte si…

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola