RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Snowblade

Snowblade

Na Relaxe máme k zapůjčení 10 párů. Sowblade jsou řazeny i do některých programů a každopádně se s těmito mini lyžemi neminete na táborech SNOWBOSS a SNOWMASTER!

Supershorties nebo kraťasy jsou krátké lyže cca 100 cm pro snadnou
výuku carvingových oblouků, velmi snadno ovladatelné a zpřístupňují
zábavu na sněhu i neškoleným jezdcům, ale současně slouží i jako hravá
nebo cvičná carvingová pomůcka.
Rádius točení mají cca 6-9 metrů tzn...........
pokud pojedete po hranách budete dělat oblouky právě tak velké.Na
snowbladech jezdíme i bez hůlek.

Jejich délka so odvíjí od toho, co máme v úmyslu s nimi dělat. Kratší jsou obratné a připadáte si, jako byste na sněhu bruslili. Naopak jejich nevýhodou je, že je zastaví mokrý, hlubší sníh nebo namrzlý povrch sjezdovky. Bezpečnější jsou i při eventuelním pádu, protože s kratší délkou se snižuje riziko toho, že se lyže zapíchne do sněhu a "otočí koleno třikrát dokola":-) To delší snowblade sice taky, ale přece jen je tam nějaký rozdíl, který jde cítit. S delšími se zase dá jezdit rychle a i při vyšších rychlostech zůstavají stabilní, dají se s nimi řezat větší oblouky a lépe se s nimi skáče (respekt. dopadá a to převážně do měkčího sněhu).U snowblade je také důležité zmínit, že mají poměrně dost zvednutou špičku a patu a to z důvodu, aby na nich bylo možné jezdit i pozpátku, projíždět hlubším sněhem a hlavně, aby vás nerozhodila kdejaká hrouda ležící na svahu.Jejich další výhodou- oproti lyžím je jejich skladnost a lehkost. S jejich délkou okolo jednoho metru si je můžete klidně připnout na batoh a vyhnete se tím neohrobaným a nebezpečným pohybům s lyžemi na zádech.

Bezpečnost

Ač je pohyb na snowbladech opravdovou radostí a svádí k velmi rychlé jízdě, plné otoček a skoků, nesmíte těmto svodům podlehnout, jezděte tak, abyste měli neustálý přehled o situaci nad i pod vámi a abyste mohli vždy kontrolovaně, rychle a přesně zastavit, protože bezpečnost vaše a ostatních má přednost před všemi zážitky na svahu...

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola