RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Zimní atrakce

Sjezdovka, snowkiting, snowblade, běžkařské tratě, sněžnice, lyžařská škola...zde si přečtete o našem zimním vybavení a zimních možnostech, které Relaxa nabízí.

Snowkiting

Ještě před rokem o tomto sportu věděl málo kdo, když jsme se s drakem proháněli na poli za vesnicí, chodili nás obyvatelé pozorovat jako nějaká zvířátka v cirkuse, teď je ovšem poptávka po snowkitingu obrovská. Každý už o něm slyšel, četl nebo jej viděl, to už jen schází vyzkoušet si to na vlastní kůži, tak hurá do toho!


Sněžnice

Kdo někdy šel v zimě lesem, zajisté ví, jak je příjemné se při každém kroku propadat do sněhu až po kolena, to toho člověk moc neujde. Proto je na Relaxe k dispozici několik párů sněžnic, díky kterým se pohyb v náročném terénu mění v příjemnou zimní procházku.


Carving

Kopec sjede každý, někdo u toho vypadá příšerně a někdo velmi elegantně a přitom si jízdu i maximálně užívá, to je carving! Žádné přidřeplé postoje a odpichování se hůlkami, pořádně se do toho opřít, zaříznout hrany a vlétnout do oblouku!


Snowboarding

Kdo jednou zažil ten pocit z rychlé jízdy na snowboardu, když mu od patky odlétává sníh jak ze sněžné frézy, nemůže na prkno nikdy zapomenout. A co takhle předvést perfektně technicky zvládnutou jízdu a těsně před vlekem hodit na skokánku nějakej bezva trik? Lákavá nabídka, že?


Zimní armygame

Stejně jako v letních měsících i v zimě jsme vsadili na armygame, což je obdoba lasergame, kdy nehrozí zamrznutí plynu jako u airsoftek, či zvlhnutí kuliček jako při paintballu, když se vyválíte ve sněhu. Zkrátka armygame je celoroční a počasí vzdorná aktivita, která se těší velkým úspěchům


Snowblade

Pro začátečníky, pokročilé i pro profesionály jsou tu snowblade. Dvě neposedné krátké lyže, které vás nenechají chladnými, nedá se tomu zabránit, svou živostí a divokostí totiž přímo vybízejí ke zkoušení různých nových, odvážnějších fintiček a triků a navíc, jezdit na nich může i úplný začátečník, je to vážně jednoduché!


Ostatní

Kdo se však cítí bezpečně a jistě na svých lyžích a nemá chuť se pouštět do nějakých carvingových šíleností, může si samozřejmě na sjezdovce jezdit jakým stylem chce. Sjezdovka je místem, kde je každý svým pánem, kdo si věří, může využít šance a skákat na skokánku, který je na ní postaven. Dále se zajisté najdou i tací, kteří by chtěli poznávat krásy okolí, a přesně pro ně je v okolí spousta kilometrů protažených běžkařských tratí, které je dovedou, kam si jen budou přát...

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola