RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Ubytování a ostatní vybavení

Bazén, plážový volejbal, bar, venkovní terasa s grilem, inu, nejen adrenalin a dobrodružství, ale také komfort a pohodička, to je Relaxa...Ale nejdříve k ubytování: Celková kapacita Rekreačního střediska RELAXA je 90 stálých lůžek, dále je na pokoje možno umístit několik přistýlek, celková špičková kapacita střediska je tedy 95 osob.

Většina pokojů je 5 - 7 lůžková, pokoje v druhém patře jsou vícelůžkové. WC a sprchy jsou vždy pro několik pokojů společné. Jak můžete vidět na fotografiích, je budova kompletně zrekonstruována, což platí i o společných a ubytovacích prostorách, WC a sprchách. Pozor, máme zde i patrová lůžka, takže nám, prosím, hlaště počty dětí do 7mi let. Provoz střediska je celoroční. K dalšímu vybavení střediska patří:

Venkovní vybavení

Venkovní bazén se slanou vodou - není obrovský a spíše než na plavání vám poslouží k dovádění a osvěžení v horkých dnech. Bazén je stupňovitý, takže se v něm mohou osvěžit i malé děti a neplavci. Pro využití i v chladnějších dnech je bazén vyhříván tepelným čerpadlem.

Hřiště na plážový volejbal - hned vedle bazénu si můžete na novém hřišti zahrát plážový volejbal.

Pokud ale dáte přednost nohejbalu, jsou o kus dále dvě víceúčelová asfaltová hřiště.

Z druhé strany bazénu se nachází venkovní terasa s velikým kamenným krbem, kde je možno večer pořádat grilovací párty. Pak je tu ještě horní terasa a prostor kolem bazénu, kde je možno na lehátkách vystavit své tělo slunečním paprskům.

Když jsme již mluvili o grilování, pro ty, co dají přednost opékání špekáčků po klasickém způsobu, máme na relaxe i ohniště s táborovým kruhem ze srubových laviček.

Vnitřní vybavení

Uvnitř objektu pak najdeme televizní/školící/společenskou místnost, s velkoplošnou plazmovou televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, systémem domácího kina, možností připojení notebooku. Když už jsme zmínili notebook, chceme poznamenat, že prakticky celá Relaxa má pokrytí wi-fi signálem, tudíž zde můžete být s vaším notebookem plně on-line.

O dveře dál je herna, oblíbené místo našich klientů. Je zde kulečník a dva stolní fotbálky a nejen děti, ale i dospělí zde tráví po večerech hodně času. Stolní fotbaly a kulečník jsou k dispozici za symbolický poplatek.

Když sejdeme po schodech dolů, obklopí nás kamenné stěny a jsme v baru, který přes den funguje jako bufet. Je dobře zásobem všemožnými sladkostmi, na své si zde přijdou i ti, co dávají přednost slanému, nechybí široký nealko sortiment, uvaříme vám zde výborné presso, najdeme tu i vinotéku.

Pizza

Pizza pec, je jednou z aktuálních novinek ve vybavení Relaxy. Můžete si vybrat z osmi druhů pizzy, odpoledne si ji obědnat a večer si ji v kuchyni vyvednout. 8 Druhů pizzy, ceník a další informace naleznete "ZDE"


Související odkazy: Adrenalinové vybavení střediska Relaxa, Přehled nabídky, Rezervace

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola