RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Lyžařské kurzy

Relaxa nabízí opravdu velké množství doprovodných programů, které udělají z obyčejného lyžařského kurzu týden nabitý hrami, dobrodružstvím, zážitky a aktivitami, které celý pobyt zpříjemní a vytvoří perfektní atmosféru pro výuku samotnou. Proč tedy nevyužít možnosti a neudělat z lyžáku výbornou zážitkovou akci? Ale dejte si pozor, lyžáky se obsazují neuvěřitelnou rychlostí, tak abyste to stihli!

7 argumentů pro RELAXU

1. Poloha

Relaxa leží na úpatí hlavního hřebene Jeseníků, sníh se tu drží a bývá ho dost. SKI areál poblíž Relaxy má umělé zasněžování. Pokud by přeci jen nastala mimořádná situace a nebylo možné vůbec lyžovat, zajistíme buď náhradní program nebo nebudeme účtovat žádné stornopoplatky (podle volby školy)

2. Sjezdovka a běžky

Kvalitně upravené 550 metrů dlouhé dvě sjezdovky, vhodné pro lyžaře i snowboardisty, večer osvětlené - večerní lyžování, v případě nedostatku sněhu umělé zasněžování. Okolí Relaxy je protkáno běžkařskými tratěmi, které byly mimo jiné prezentovány i v pořadu České televize "Toulavá kamera"

3.Kvalita a nadstandardní služby

STAN je řádným členem České asociace lyžařských škol. Již v základním typu lyžařských kurzů nabízíme zajištění večerního programu. Po celou dobu je standardní službou přítomnost našeho kvalifikovaného zdravotníka a zajištěn případný převoz nemocného do nemocnice.

4.Více než ostatní

Lyžařský kurz v dnešní době nemusí být jen o běžkách a o sjezdovkách, ale může být i o snowblade, sněžnicích, snowkitingu...carvingové a snowboardové škole, použití video výuky, natáčení na svahu...to vše je možné, pokud budete chtít.

5. Naši lidé

Pokud máte problém s nedostatkem lyžařských nebo snowboardových instruktorů, jsme schopni Vám je poskytnout. Tito instruktoři jsou zároveň zkušení pracovníci s dětmi, což je zejména u lyžařských kurzů velké plus. Po středisku se pohybují i další naši zaměstnanci, kteří se Vám pokusí vždy a se vším vyjít vstříc. Za lyžařského či snowboardového instruktora se připlácí pouze 780 Kč/den, s tím že poslední den neúčtujeme (v případě že požadujete instruktora, je potřeba dát tuto skutečnost najevo předem, nejlépe již při objednání kurzu)

6. Příznivé ceny

Lyžařské kurzy na Relaxe jsou opravdu cenově atraktivní, protože v ceně je zahrnut i doprovodný program, mimořádně příznivé jsou ceny vleků pro klienty RELAXY - celodenní pernamentka za 200-210,- Kč po celou zimní sezónu. A navíc, po celý Váš pobyt Vám zajistíme dopravu ke sjezdovce a zpět zcela zadarmo.

7. Relaxa je super

Relaxa je zrekonstruovaná, je zde herna s kulečníkem a stolními fotbálky, televizní místnost s plazmovou televizí s videem a DVD přehrávačem a bar (přes den slouží jako bufet). Na Relaxe se výborně vaří, proto nemusíte mít strach, že na sjezdovku budete chodit hladoví a na konec, na Relaxe se setkáte s oblíbenými instruktory, kteří Vám zajistí zábavné večerní programy!

 

Lyžařský kurz Klasik

Lyžařský kurz Klasik je základní typ lyžařského kurzu. Ovšem výhodou lyžařského kurzu u STANu je, že o větší atraktivitu večerů se starají naši instruktoři, se kterými se dá domluvit na doprovodných programech.

Lyžařský kurz Extra

Lyžařský kurz Extra je vylepšená verze kurzu Klasik, kdy je v ceně zahrnuto ubytování, strava, večerní programy, výprava na sněžnicích nebo army game, možnost vyzkoušet jízdu na snowblade a snowkiting.

Lyžařský kurz "Na klíč"

Nevyhovuje vám základní nabídka našich lyžařských kurzů? Chce od nás zajistit nějaký specifický program, nebo vybraný program zásadněji upravit? Potřebujete od nás na celou dobu pobytu lyžařské a snowboardové instruktory? No problem!

Lyžařské kurzy pro "prťata"

I pro nejmenší a nejmladší předškoláky a školáky je možnost zařídit lyžařský kurz, nemusíte čekat, až dorostou do věku, kdy se na lyžáky jezdí povinně, protože v sedmé třídě je už celkem pozdě učit lyžovat děti, které by mohly již předchozích 6-7 let ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola