RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Jednodenní školní výlety

Speciální kolekce zcela nových jednodenních školních výletů pro všechny věkové kategorie, 3 skvělá témata!

Ne každá škola může, ať už z jakýchkoli důvodů, vyrazit na vícedenní školní výlet a tak jsme si pro vás nachystali 3 typy programem nabitých jednodenních školních výletů a nezapomněli jsme na žádnou věkovou kategorii! Pro nejmenší co rádi pohádky máme Angry birds, pro starší které baví armygame je zde Army zona a pro nejvyšší věkovou kategorii máme Adrenalin day plný zážitkových aktivit. Na programy je třeba vyhradit si minimálně 6 hodin (záleží na počtu dětí účastnících se programu). V ceně je oběd a pitný režim.

 

Jednodenní školní výlet Angry Birds

Jednodenní verze populárního programu Angry Birds nese název "Velká Loupež". Jednodenní školní výlet určený dětem ve věku 4 - 9 let.

Jednodenní školní výlet ARMY ZONA

Aneb boj o nejlepší jednotku! Jednodenní školní výlet Army zóna je program určený pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy. Nejedná se všal o žádnou bezduchou střílečku ani o program, který by se líbil jenom klukům. Naopak.

Jednodenní výlet Adrenalin Day

Kolekci jednodenních školních výletů uzavírá Adrenalin Day. Zde určitě doporučujeme vyhradit si na tento program alespoň 6 - 8 hodin. Jednodenní školní výlet "Adrenalin Day" je určen pro 7.8. a 9. třídu ZŠ a pro střední školy.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola