RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Adrenalinové aktivity

Vysoká lana, nízká lana, bungee-trampolína, airsoft, paintball, lezecké stěny - Relaxa potěší všechny milovníky adrenalinu a dobrodružství. Pojďme si nyní jednotlivé dobrodružné aktivity představit.

Vysokolanové centrum

Projděte se ve výšce sedmi metrů, ukažte svoji odvahu, obratnost a vynalézavost při překonávání lanových mostů, neposedných třmenů, zdánlivě jednoduché sítě či vratkých oblouků. Osm překážek čeká na vás! Více informací o vysokolanovém centru, včetně fotografií najdete "ZDE"


Nízká lana

Skutečnost, že tato lana nejsou až tak vysoko nad zemí neznamená, že by jejich zdolání mělo být jednodušší. Opak je pravdou. Nízká lana nejsou o strachu, ani o odvaze, ale o dovednostech, napětí a skvělé zábavě, ať již pro jednotlivce, nebo pro celý tým. Více informací k této atrakci najdete "ZDE"


Lezecké stěny

Na Relaxe máme zatím čtyři lezecké stěny, první má výšku 8 metrů, druhá je o něco vyšší a dosahuje úctyhodných 12-ti metrů. Tyto vysoké stěny se lezou za pomoci jištění. Třetí lezecká stěna - boulderovka, je určena jak těm nejmenším, tak dospělým, leze se na ni bez jištění a skvěle zde zdokonalíte vaši lezeckou techniku. Čvrtá stěna se leze také bez jištění, ale pozor, je lehce převislá! Nesmíme zapomenou také na slaňovací trenažer. Přes lezecké stěny je zkrátka Relaxa velmi dobře vybavena a to stále přemýšlíme o tom, že ještě něco dalšího zde postavíme...Více informací k této atrakci najdete "ZDE"


Bungee-trampolína

Pokud vám po všech programech a atrakcích, co jste u nás absolvovali, zbývá ještě trocha sil a chcete den dojet naplno, pak jeho skvělý závěr rozhodně obstará bungee-trampolína. Pomocí extra velké odrazové plochy a svazku bungee-lan, připěvněných k vašemu úvazku, budete bezpečně skákat několik metrů vysoko a dělat dvojitá salta vpřed i vzad. Najde se mezi vámi někdo, kdo dá i trojité salto??? To je výzva! Více informací k této atrakci najdete "ZDE"


Lukostřelba

Tyto atrakce jsou řazeny prakticky do všech programů v naší nabídce. Lukostřelba a střelba ze vzduchovky - zde je čas se naprosto zklidnit, prudce zabrzdit emoce, pravidelně dýchat, koncentrovat svoji mysl na cíl, pokusit se zklidnit ruce, byť mohou být stále roztřesené z absolvovaných lanových překážek, pak zatajit dech a pustit tětivu či stisknout spoušť...Více informací k této atrakci najdete "ZDE"


Armygame

Někdo více fandí paintballu, někdo airsoftu, my jsme si pořídili armygame, který nebolí, ani nešpiní, protože je to obdoba lasergame, tudíž se ani holky nemusí bát, že by odcházely s modřinou a kluci zase, že by někdo nepřiznal zásah. Více informací k této atrakci najdete "ZDE"


Ostatní

Výčet adrenalinových atrakcí není kompletní. Ty drobnější, jako např. bungee-running, a dílčí aktivity celého týmparku, který pro vás rovněž připravujeme, jsme zde nezmínili. Necháme je pro vás jako příjemné překvapení.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola