RELAXA

Rekreační středisko
Lyžařské středisko
Adrenalin park

Akreditovaný kurz: Instruktor základního lyžování, snowboardingu a doškolovací kurzy

Akreditovaný kurz instruktor základního lyžování, doškolení instruktorů a cvičitelů lyžování, kurz instruktora základního snowboardingu a doškolení pro instruktory snowboardingu se budou opět v zimě pořádat na našich střediscích! Přijeďte si udělat celý kurz, či se pouze doškolit a prodloužit tak svou instruktorskou licenci.

Staňte se instruktorem na lyžařských kurzech či c lyžařských školách!

Cena celého kurzu je 5990 Kč, cena doškolení je 2890 Kč

..


Instruktor základního lyžování - sjezdové

Organizace STAN ve spolupráci s ČSLŠ pořádá kurz instruktora základního lyžování. Cena kurzu je pouze 5990,- a zahrnuje kurzovné, vydání licence, ubytování a plnou penzi na Relaxe.


Kurz proběhne v našem středisku v Jeseníkách (RELAXA) ve dvou prodloužených víkendech 3.-6.1.2019 (I.část kurzu) a 11.-13.1. 2019 (II. část kurzu). Kurz pořádáme pro širokou veřejnost, zkrátka pro všechny, kdo mají zájem o to, stát se lyžařským instruktorem.


Výstupem z kurzu instruktora základního lyžování je licence - průkaz s pětiletou platností. Oprávnění lze využít jak pro výuku na školních kurzech tak i v profesionálních lyžařských školách. Licence je platná v rámci ČR. Zájemci musí pro získání licence absolvovat oba víkendy! Pro přihlášení na akreditovaný kurz "Instruktor základního lyžování" klikněte "ZDE" , ve formuláři vyplňte jen důležité kolonky (vaše osobní údaje a hlavně funkční e-mailovou adresu a telefon) a do poznámek pro jistotu napište "Kurz - instruktor lyžování".

Závěrečné instrukce:

První den se dostavte do 17.00 hod na středisko Orientka. Po příjezdu a prezentaci budete seznámeni s průběhem celého kurzu. První den se začíná večeří, poslední den končí vždy obědem. Ukončení kurzu je v neděli 13.1.2019.

Na tento kurz jsou volná místa.

.

Cena

v ceně JE zahrnuto ubytování, strava oba dva víkendy,studijní materiály, práce lektorů, poplatek za vydaný průkaz ČSLŠ.

Co s sebou

Lyžařský instr.-Lyže sjezdové+kompletní vybavení k nim, zimní oblečení na svah, helmu, náhradní rukavice, případně páteřák, oblečení a přezůvky na pobyt ve středisku, papír a tužku na poznámky, fotku(klasickou průkazkovou), doklad o totožnosti,

Peníze na vleky - cca 1000Kč


Doškolovací seminář pro instruktory lyžování

  • Termín lyžařského doškolovacího semináře je 11.-13.1.2019 (sraz 11.1. do 17:00)
  • Místo konání: Chata Relaxa v Jeseníkách
  • Výuka bude probíhat ve skiareálu Stará Ves u Rýmařova
  • Ubytování: chata Relaxa
  • Cena: 2 890,-

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, kurzovné, prodloužení licence akreditované MŠMT ČR a učební materiály.

S sebou:
Lyžařské vybavení. Psací potřeby, Peníze na skipas! (cca 400 Kč), nezapomeňte si vzít stávající průkaz, v případě, že již není možné na průkazu vyznačit další dobu platnosti si vezměte i jednu průkazkovou fotografii


Přihlásit se můžete ZDE


Instruktor základního snowboardingu

Organizace STAN ve spolupráci s ČSLŠ pořádá kurz instruktora základního snowboardingu. Cena kurzu je pouze 5990,- a zahrnuje kurzovné, vydání licence, ubytování a plnou penzi na Relaxe.


Kurz proběhne v našem středisku v Jeseníkách (Relaxa), ve dvou prodloužených víkendech 3.-6.1.2019 (I.část kurzu) a 11.-13.1. 2019 (II. část kurzu). Kurz pořádáme pro širokou veřejnost, zkrátka pro všechny, kdo mají zájem o to, stát se snowboardovým instruktorem.


Výstupem z kurzu instruktora základního snowboardingu je licence - průkaz s pětiletou platností. Oprávnění lze využít jak pro výuku na školních kurzech tak i v profesionálních lyžařských školách. Licence je platná v rámci ČR. Zájemci musí pro získání licence absolvovat oba víkendy! Pro přihlášení na akreditovaný kurz "Instruktor základního snowboardingu" klikněte "ZDE" , ve formuláři vyplňte jen důležité kolonky (vaše osobní údaje a hlavně funkční e-mailovou adresu a telefon).

Závěrečné instrukce:

První den se dostavte do 17.00 hod na středisko Relaxa. Po příjezdu a prezentaci budete seznámeni s průběhem celého kurzu. První den se začíná večeří, poslední den končí vždy obědem. Ukončení kurzu je v neděli 13.1.2019.

Na tento kurz jsou volná místa.


Cena

v ceně JE zahrnuto ubytování, strava oba dva víkendy, studijní materiály, práce lektorů, poplatek za vydaný průkaz ČSLŠ.


Co s sebou

Snowboard+ kompletní vybavení, zimní oblečení na svah, helmu, náhradní rukavice, případně páteřák, oblečení a přezůvky na pobyt ve středisku, papír a tužku na poznámky, fotku(klasickou průkazkovou), doklad o totožnosti,

Peníze na vleky - cca 1000Kč


Doškolovací seminář pro instruktory snowboardingu

  • Termín snowboardového doškolovacího semináře je 11.-13.1.2019 (sraz 11.1. do 17:00)
  • Místo konání: chata Relaxa v Jeseníkách
  • Výuka bude probíhat ve skiareálu Stará Ves u Rýmařova
  • Ubytování: Relaxa
  • Cena: 2 890,-

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, kurzovné, prodloužení licence akreditované MŠMT ČR a učební materiály.

S sebou:
Snowboardové vybavení. Psací potřeby, Peníze na skipas! (cca 400 Kč), nezapomeňte si vzít stávající průkaz, v případě, že již není možné na průkazu vyznačit další dobu platnosti si vezměte i jednu průkazkovou fotografii


Přečteno: 5928x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Skok do prázdna
Bungee-trampolína
Bazén
Nízká lana
Bungee-running
Armygame
Airsoft
Larp
Noční hra
Skalní lezení
Hvězdářský blok
GPS
Týmové aktivity
Sněžnice
Snowkiting
Snowboard - škola
Carving - škola
Snowblade
Běžky
Zimní paintball
Diskotéka
Sportoviště
Společenský večer
Raut
Horská kola